Prekvapenia na ceste k novej stránke

 Prekvapenia na ceste k novej stránke

Ilustračný obrázok © geralt, pixabay.com

Ak som nedávno písala, že čokoľvek treba brať ako hru, vychádzala som z posledných týždňov, kedy ma práca a veľká rekonštrukcia natoľko pohltili, že skrátka nebolo kedy a nebolo sily sa venovať tomuto môjmu webu. Skrátka, „veľké“ povinnosti dostali prednosť a hoci som o stránke hovorila dlhé mesiace pred sprevádzkovaním, nebola mojou prioritou.

Od poslednej „veľkej aktualizácie“ a inovácií – teda naprogramovaniu nejakých tých kódov a vychytávaní mušiek, sa tu toho veľa nezmenilo. Ani článkov veľa nepribudlo. No verím, že teraz sa pár týždňov v aktualizáciách udržím.

Čo vás teda na lavana.sk v najbližších týždňoch čaká?

Už niekoľko týždňov aktívne testujem kozmetiku Oxyaddict. Ako veľký fanúšik Oxywater som sa prirodzene tešila aj na kyslíkom napumpovanú starostlivosť o pleť a naozaj sa teším, že som ich mohla do svojej dennej rutiny zaradiť.

Okrem toho som sa rozhodla toto leto zabojovať so svojou slnečnou alergiou, ktorá sa objaví vždy na dovolenke, keď sa na niekoľko hodín „vycapím“ na slnko, lebo veď to treba využiť. Mojou jedinou povinnosťou je v čase, keď sa mi nechce pracovať, si nájsť hodinu „na obed“ pri bazéne a na slnku. Počúvam pri tom audioknihy a zároveň naozaj pomaly a bezpečne chystám pleť na prípadnú dovolenku. Alebo celodenný pobyt pri bazéne 🤗.

Uvažujem o nových rubrikách, ktoré by som mohla sem pridať, aby som si rozšírila možnosti.