Lockdown II. – Deň D

 Lockdown II. – Deň D

Zákaz vychádzania je v platnosti. Otázku, čo na najbližšie úpravy v domácnosti potrebujeme kúpiť som včera položila nesprávnej osobe. Mama povedala, že všetko máme. Tatino dnes ráno zahlásil, že mám vymaľovať pivnicu. Prepočítavam. Farba by mohla stačiť. Zvládneme to!

V každom prípade pokračujem v už rozbehnutých prerábkach. Dopoludnia som pustila práčku a vybehla upratovať po maľovaní z minulého týždňa. Zaujímavá deľba práce – maľujem aj upratujem po maľovaní. Akurát ten odstup sa neráta na hodiny, ale skôr dni a týždne. Nevadí, lockdown bude minimálne do 15. novembra. Času máme dosť.

Sedím na terase a rozmýšľam, ako naše psi zvládnu, že môžu ísť len 100 metrov od domu. Ich obľúbené miesto je asi 1500 metrov ďalej. Ale tak často ich tam zas nevodíme. Vydržia. 
Rozmýšľam, čo ešte môžem vypratať. Potom sadám do kúta a čakám, kým na tieto nápady prejdú. Aj tak k nám nikto tak skoro na návštevu nepríde. Po nápade sprevádzkovať službu presonal shopper prichádzam s novým – teraz by sa zišla služba night shopping. To môžeme aj bez testov.

Som dcéra svojho otca. Po oznámení štamperlíka večer počas správ navrhol, že jedného by sme mohli dať aj popoludní. O 12:22 som jeho návrhu v plnom rozsahu vyhovela. Prepočítavam zásoby, pridávam aj jeho zásoby, hlásim, že je to v poriadku. 

Už sme videli dve kompletné série The Crown, začali sme pozerať tretiu. Podľa mňa priskoro nastala výmena hercov. Nelichotivá až tak veľmi, že som vďačná, že žijem v dobe, kedy botox je v pohode dostupný. Už budem spať iba na chrbte.

Opäť identifikovali veľa infekčných na tú chorobu, čo netreba menovať. Predseda parlamentu mal vážnu dopravnú nehodu. Želám skoré uzdravenie.

Rozdiel medzi 51 a 52 percentným alkoholom je citeľný. Musím viac trénovať.