Letné novinky od KetoMixu – pizza so salsou a vanilková zmrzlina

Vanilková zmrzlina KetoMix

Značka KetoMix prichádza na trh s ďalšími dvoma novinkami, ktoré zdanlivo do diétneho jedálnička nepatria. Proteínová pizza so salsou KetoMix a Proteínová vanilková zmrzlina však majú obe minimum sacharidov, sú plné kvalitného proteínu, vitamínov a minerálnych látok. Spĺňajú tak všetky podmienky pre diétne stravovanie. Vzhľadom k nízkemu obsahu sacharidov sú vhodné aj pre ketónovú alebo nízkosacharidovú stravu. 

Pizza je celosvetovo jedným z najobľúbenejších jedál. Ročne sa skonzumuje na celom svete viac ako 30 miliárd tejto pochúťky. V diétnom jedálničku však pochopiteľne chýba – klasická pizza je totiž kalorickou bombou plnou sacharidov. KetoMix preto prináša na trh Proteínovú pizzu so salsou, ktorá je naopak počas diétneho stravovania vhodnou alternatívou. Ľahko a rýchlo sa pripravuje a má širokú variabilitu. Na salsu si môžete navŕšiť všetko, na čo máte chuť a zakaždým si ju pripraviť inak.

Slováci síce nie sú typickým „zmrzlinovým národom“, ale aj tak jej v priemere každý z nás skonzumuje ročne približne šesť litrov zmrzliny, čo predstavuje 200 kopčekov po 30 mililitrov tejto pochúťky, a to predovšetkým v letných mesiacoch. Osvieženie k letu jednoducho patrí. Preto KetoMix uvádza svoju druhú novinku – Proteínovú zmrzlinu s vanilkovou príchuťou. Rovnako ako všetky ostatné produkty značky KetoMix, aj táto vanilková zmrzlina je nízkosacharidová, a preto sa hodí pre low carb alebo nízkosacharidové stravovanie.

„Vieme, že ak chce človek úspešne chudnúť a vydržať s diétou, nesmie hladovať. Musí mať na výber zo širokého spektra potravín. Jednoducho nesmie mať pocit, že je niečo zakázané. Preto neustále prichádzame s novými produktami, ktoré čo najviac pripomínajú klasické jedlá. Patrí medzi nich napríklad aj proteínová pizza, ktorú chuťovo nerozoznáte od bežnej,  ale zároveň sa hodí pre diétne programy. Rovnako je to aj pri našej proteínovej zmrzline, ktorú zákazníci v tomto letnom období istotne ocenia,“hovorí marketingová riaditeľka značky KetoMix, Eva Sroka.KetoMix posúva svoje portfólio stále v pred.  V súčasnej dobe ponúka už viac ako sto produktov, ako sú polievky, omelety, cestoviny, kaše, pečivo, puding alebo sušené mäso. V ponuke nájdete aj čipsy, nachos, čokolády, sušienky, proteínové tyčinky, niekoľko druhov vín alebo nealkoholických nápojov. Všetky jedlá sú nutrične vyvážené a obsahujú všetky vitamíny a minerálne látky, ktoré telo počas chudnutia potrebuje. Okrem toho svojim zákazníkom ponúka aj potravinové doplnky, ako je napríklad kolagén s kyselinou hyalurónovou, multivitamín, L-karnitín alebo detoxikačné tabletky a čaje.

ZDROJ: Monika Mičúchová, KetoMix

Share:

Share on facebook
Facebook
Share on linkedin
LinkedIn
LifeStyle

Kokteil s L-karnitínom pre rýchlejšie chudnutie

Česká značka KetoMix rozšírila rad proteínových kokteilov o novinku, ktorá pomáha urýchliť chudnutie. Ide o proteínový kokteil obohatený o L-karnitín. Rovnako ako ostatné KetoMix kokteily, aj tento sa