Kokteil s L-karnitínom pre rýchlejšie chudnutie

Česká značka KetoMix rozšírila rad proteínových kokteilov o novinku, ktorá pomáha urýchliť chudnutie. Ide o proteínový kokteil obohatený o L-karnitín. Rovnako ako ostatné KetoMix kokteily, aj tento sa jednoducho a rýchlo pripravuje, skvelo zasýti, a okrem kvalitného proteínu dodá telu aj dôležitú vlákninu, vitamíny a minerálne látky. Obsahuje lyofilizované ovocie a L-karnitín, ktorý podporuje chudnutie. 

„Proteínové kokteily už dávno nie sú iba stravou pre športovcov. Naše výskumy ukázali, že sa stali bežnou súčasťou jedálnička práve preto, že sa rýchlo pripravujú a sú plnohodnotným jedlom. Ak však chcete s pomocou proteínových kokteilov chudnúť, musíte si dávať pozor na ich zloženie. Väčšina z nich obsahuje vysoké množstvo sacharidov. KetoMix proteínové kokteily majú naopak obsah sacharidov znížený, čo však na ich chuti nespozorujete,“ uviedla marketingová riaditeľka značky KetoMix Eva Sroka.

Okrem percenta sacharidov je potrebné si pri proteínových kokteiloch všímať aj ostatné informácie o zložení. Kokteily by mali obsahovať minerálne látky, vitamíny a vlákninu. Naopak by nemali obsahovať žiadne škodlivé chemické zlúčeniny. Len tak vášmu telu nebude nič chýbať alebo škodiť. 

„Naše nízkosacharidové kokteily sú dlhodobo hodnotené ako najlepšie na trhu. Pre našich zákazníkov je veľmi dôležitá ich chuť a, samozrejme, rýchlosť chudnutia. Preto na trh uvádzame nový bezlepkový kokteil obohatený o Acetyl L-karnitín, ktorý má mnoho zdravotných benefitov a pomáha ešte rýchlejšej redukcii váhy,“ dodáva Eva Sroka. 

Prečo piť KetoMix kokteil s L-karnitínom

Ide o výborné proteínové jedlo, ktoré máte pripravené za pár sekúnd a zasýti vás na dlhý čas. Je preto skvelý pre každého, kto nemá čas. Vďaka obsahu L-karnitínu dodá vášmu telu aj energiu, podporí metabolizmus, čím urýchli aj proces chudnutia. L-karnitín potláča chuť na jedlo a pomáha zabraňovať ukladaniu tukov. Má pozitívny vplyv na fungovanie mozgu a pomáha lepšiemu sústredeniu a vnímaniu. Funguje ako antioxidant, takže bráni poškodzovaniu zdravých buniek voľnými radikálmi, čím posilňuje obranyschopnosť tela. 

Proteínový KetoMix kokteil s Acetyl-L-karnitínom je dostupný v 3 príchutiach: banán-čokoláda, vanilka-jahoda a vanilka-malina.

KetoMix

Česká značka KetoMix vyvíja, vyrába a predáva nízkosacharidové potraviny a doplnky stravy. Zameriava sa predovšetkým na pomoc ľuďom trpiacim nadváhou a obezitou, ktorým ponúka kompletné diétne programy. Vo svojom portfóliu má desiatky plnohodnotných jedál, obsahujúcich kvalitný proteín, vitamíny, minerálne látky a vlákninu. V produktoch KetoMix nenájdete škodlivé chemické prísady ani pridané glutamany. Drvivá väčšina jedál je vhodná pre vegetariánov aj celiatikov. V roku 2020 KetoMix obslúžil svojho 100 000 zákazníka. Podľa zákazníkov Heureka je KetoMixnajlepšie hodnotenou značkou na poli proteínových diét. 

ZDROJ: Monika Mičúchová, KetoMix

Share:

Share on facebook
Facebook
Share on linkedin
LinkedIn
LifeStyle

5 tipov na správny jesenný detox

Jarná očista organizmu je po dlhej zime každoročnou témou. Nezabúdajte však aj na jesenný detox, ktorý je rovnako dôležitý a prínosný. Prebudíte v sebe novú telesnú

Pravidlo „10“ v mojom vnímaní

Asi tu nie ste na stránke prvýkrát, takže rozoberať, prečo sa stále venujem produktivite a motivácii, asi nie je moc potrebné. Už nejaký čas testujem