Darujte kúsok jemnosti niekomu, kto vám nezištne pomáha

 Darujte kúsok jemnosti niekomu, kto vám nezištne pomáha

Každý máme vo svojom okolí niekoho, kto nám dennodenne pomáha alebo nám svojimi skutkami zlepšuje deň. Môže sa jednať o maličkosti a drobné činy, ktoré sú ale často veľkým prínosom. V dnešnom uponáhľanom svete tieto činy často prehliadame alebo ich pokladáme za samozrejmosť a neoceníme ich tak, ako by sme mali. Značka Milka sa preto rozhodla zamerať práve na tieto zdanlivo obyčajné momenty, pri ktorých si druhí zaslúžia nielen poďakovanie, ale aj malú pozornosť napríklad v podobe ešte jemnejšej čokolády Milka. 

Darujte jemnosť čokoládou Milka 

Okamihov s dobrými skutkami, ktoré robia druhí nezištne a nečakajú za to žiadnu odmenu, je mnoho. Nemali by sme však zabúdať vyjadriť vďaku, či už nežnými slovami, milým gestom alebo venovaním malého darčeka. Značka Milka realizovala prieskum medzi svojimi fanúšikmi, vďaka nemu objavila nespočetne veľa momentov, ktoré sa na prvý pohľad môžu zdať všedné, ale pritom znamenajú mnoho. Stačí sa na ne len zamerať, podobne ako to urobili spotrebitelia čokolády Milka, ktorí sa podelili o svoje príbehy.  

„Moja kolegyňa nosí do kancelárie kvety, stále sa usmieva a je pozitívna. Bez nej by v práci bola nuda a prázdno. Vďaka nej mám vždy lepšiu náladu aj ja!“

„Vážim si sestričky v nemocnici, ktoré sa krásne starajú o môjho starého ocina.“

„Neznámy pán mi dnes ponúkol, že ma odvezie, keď mi ušiel autobus. Viac takýchto ľudí, svet by bol hneď krajší!“

„Môj muž mi z času na čas urobí večeru, keď prídem po namáhavom dni z práce domov, to ma vždy veľmi poteší.“

„Pani poštárka mi vždy donesie dopis s úsmevom, aj keď bývame na kopci a cesta k nášmu domu je náročná.“

„Môj sused je rybár a keď chytí rybu, tak sa príde pochváliť a rád i rybu ponúkne. Je to od neho veľmi milé.“

Tiež vám napadla chvíľa, kedy by ste kohokoľvek vo vašom okolí chceli potešiť a odmeniť za to, čo pre vás robí? Prejavte svoju jemnosť čokoládou Milka, pripojte k poďakovaniu vľúdne slová a vedzte, že druhým vykúzlite úsmev na tvári, ktorý vás zahreje pri srdci. 

Produktový tip: Milka 100 g 

Čokoláda Milka má novú, najjemnejšiu receptúru všetkých čias. Tabuľka čokolády obsahuje 33 % kakaa, čo zvyšuje jej čokoládovú chuť i arómu. Nová receptúra a zaoblený tvar čokolády so zvýšeným profilom zaručuje, že sa kocka priamo rozplýva na jazyku. Milka s mliečnou príchuťou sa naviac obliekla do nového, limitovaného obalu! Ikonická fialová farba zostala zachovaná, ale milým prekvapením sú graficky spracované štyri kocky čokolády s rytinou loga Milka a kravičky Lili na obale čokolády. 

O spoločnosti Mondelēz International

Mondelēz International, Inc. (Nasdaq: MDLZ), umožňuje ľuďom správne „snackovať“ vo viac ako 150 častiach sveta. S čistými výnosmi vo výške zhruba 29 miliárd dolárov v roku 2021, sa spoločnosť MDLZ stavia do pozície lídra v oblasti občerstvenia s ponukou ikonických globálních a lokálních značiek, ktorými sú sušienky OREO, belVita a LU; čokolády Cadbury Dairy MilkMilka a Toblerone; bonbóny Sour Patch Kids a žuvačky Trident. Akcie spoločnosti Mondelēz International sú súčasťou indexov Standard and Poor’s 500, Nasdaq 100 a Dow Jones Sustainability Index. Viac informácii nájdete na www.mondelezinternational.com alebo www.twitter.com/MDLZ

Mondelēz International v Českej republike a na Slovensku

Spoločnosti Mondelez Czech Republic s.r.o. a Mondelez Slovakia s.r.o. sú súčasťou spoločnosti Mondelēz International. Generálnou riaditeľkou pre región ČR, Slovenska a Maďarska je Ivana Tůmová. Medzi výrobky, ktoré spoločnosť predáva na českom a slovenskom trhu patria sušienky a oplátky Opavia, BeBe Dobré ránoBrumík a oplátky Fidorka, čokoláda Figaro, oplátky KolonádaMiňonky a Tatranky alebo krekry TUC. Spoločnosť pôsobí v Českej republike a na Slovensku od roku 1992. V piatich výrobných závodoch, dvoch obchodných jednotkách a centre zdieľaných služieb zamestnávajú 2800 ľudí. Obchodné zastúpenie firmy tu predáva 500 produktov pod 17 značkami. 

ZDROJ: Ema Beňová