Answear inšpiruje nielen módou – pozrite si novú kampaň Answear.com

Inšpirácia motivuje k činom, prebúdza kreativitu a dáva vám krídla. Najnovšia kampaň módneho e-shopu Answear.com LIFESPIRATION STARTS HERE, ktorá je súčasťou osvieženej stratégie značky, je podmanivá, energická a predstavuje jedinečné hrdinky, ktoré žijú naplno, svojím vlastným spôsobom. Pocíťte inšpiráciu a silu životného štýlu, ktoré z nového spotu vyžarujú!

Answear.com je jedným z najväčších multibrandových online obchodov v Poľsku, ktorý pôsobí v ďalších 9 krajinách. Značka už 10 rokov načúva hlasu a neustále sa meniacim potrebám zákazníkov. Vyberá, inšpiruje a navrhuje, čím dáva voľnú ruku užívať si svoj život naplno a odvážnejšie. V novej kampani Answear.com odhaľuje nový smer komunikácie predstavením spotu, ktorý divákov očarí.

Vo videu vystupujú rôzne ženy. Všetky však majú jednu spoločnú črtu – sú to aktívne a odvážne individualistky, ktoré si uvedomujú svoju vlastnú hodnotu. Sú tým, čím chcú byť. Žijú tak, ako chcú žiť. Naplno využívajú svoj potenciál, realizujú svoje túžby – sú hybnou silou meniaceho sa sveta. 

Spot je plný ženskej energie a pozitívnych emócií. Tanec, box, cestovanie, riadenie korporácie či lezenie na strom – každá žena má vlastné originálne nápady a nebojí sa ich premeniť na skutočnosť. V snímke režisérky Moniky Kmita sa popri herečkách objavujú aj skutočné hrdinky, ktoré ukazujú svoju jedinečnú osobnosť. Na plátne tak môžeme vidieť Bożenu Wydrowsku, vizuálnu umelkyňu, performerku a choreografku, ktorá je jednou z najrozpoznateľnejších postáv poľskej voguingovej scény a propagátorkou plesovej kultúry. Bojové scény vznikli za účasti Alexandri Sidorenko, poľsko-ukrajinskej profesionálnej boxerky, majsterky Európy v boxe. Spot predstavuje aj profil Izabely Sopalskej-Rybak,trénerky, sociálnej aktivistky, prezidentky Varšavskej nadácie zdravotne postihnutých a rugbyovej hráčky na vozíku vo varšavskom klube Four Kings. A to sú len niektoré z jej titulov. Jej činy motivujú k tomu, aby si napriek všetkému plnila sny a menila vnímanie ľudí s postihnutím v spoločnosti. Ambasádorky kampane lámu stereotypy a majú neobyčajnú odvahu zmeniť svet! Sú LIFESPIRATION! 

Kampaň je súčasťou stratégie LIFESPIRATION STARTS HERE. Tá sa začala predstavením kolekcie answear.LAB Girl Power – vytvorenej ženami pre ženy a je prejavom ženskej sily a odvahy. „V rámci novej komunikácie sa Answear.com, okrem obchodu s módou, stáva aj miestom pre LIFESPIRATION – teda ‚pre inšpiráciu, ako žiť podľa vlastných predstáv‘. Ukazujeme hotové riešenia, ako žiť plnohodnotnejšie, odvážnejšie a ešte aktívnejšie. Vedieme dialóg so ženami, ktoré sa teraz stali našou hlavnou skupinou klientiek a prostredníctvom svojich túžob a života prezentujú všetky hodnoty značky. Sú plné životných túžob, majú ženský pazúr a určujú si pravidlá hry – hovorí Katarzyna Kaczmarczyk, marketingová manažérka Answear.com. Stratégia obchodu bude založená aj na rozšírení ponuky produktov o široko chápaný „životný štýl”.

Na reklamnú kampaň nadväzuje rovnomenná súťaž, ktorá bude od 1. 10.2021 do 30.11.2021 prebiehať na všetkých 9 trhoch. Ambasádorkami súťaže sa stali influencerky, cestovateľky a aktivistky. Skrátka ženy, ktoré sa nebáli ísť vlastnou cestou – priamou alebo kľukatou, nie vždy jednoduchou, ale určite plnou vášne, prekvapení a tvorivých výziev. Slovensko zastúpi Simona Kozerawski, osobná trénerka a vášnivá športovkyňa, ktorá sa vymanila zo spárov londýnskej korporátnej spoločnosti a útočisko našla v Terchovej. Spolu s priateľom sa snažia pomôcť ľuďom znovuobjaviť lásku k pohybu a zdravému životnému štýlu. Druhou tvárou je Patrícia Patris“ Jarabicová, cestovateľka a autorka projektu Better Mondays, v ktorom zdieľa svoje poznatky z ciest. V januári 2020 sa rozhodla nechať na Slovensku všetky istoty a jednosmernou cestou sa vydala do horúceho Thajska. Odvtedy sa už stihla zúčastniť dobrovoľníckeho programu na ochranu tigrov i orangutanov na Sumatre či zorganizovať cleanupy s lokálnymi deťmi v Afrike. O svojich dobrodružstvách, s ktorými sa v neturistických častiach sveta stretáva, rozpráva prostredníctvom fotografií. Cestuje pomaly, udržateľne a svetu sa snaží predávať to, čo sa počas svojich potuliek naučila. Jej heslom, ktorým sa riadi, je zanechať každé miesto o niečo krajšie ako ho našla. Treticu uzatvára Ivana Konečná Stanclová, blogerka, vizážistka, módna stylistka a milovníčka farieb. Počas mesiaca november obohatí trojicu ambasádoriek inšpiratívny pár AlexandraGodályová a Denis Kučera, ktorí na sociálnych sieťach vystupujú pod jednoduchou prezývkou Alex&Denko. Dvojica rúca stereotypy o láske a svetu dokazuje, že fyzický hendikep nie je žiadnou prekážkou v žití plnohodnotného života. Svojim humorom a prístupom k životu sa im podarilo nakaziť už státisíce divákov. Viac informácií o súťaži a presné pravidlá nájdete na tomto odkaze. 

Kampaň LIFESPIRATION STARTS HERE odštartovala 1. októbra.

ZDROJ: Martina Kosturková

Share:

Share on facebook
Facebook
Share on linkedin
LinkedIn
LifeStyle

Skvelé cestoviny nielen pre diabetikov

Diabetom (teda cukrovkou) trpí po celom svete množstvo ľudí a ich počet každoročne rastie. Podľa medzinárodného zdravotného inštitútu má približne 34 % dospelých ľudí prediabetes a

Ako zbaviť svoje telo jedovatých látok?

Každý by chcel schudnúť čo najrýchlejšie, aby sa mohol novou, štíhlou postavou chváliť čo najskôr. Rýchlosť chudnutia však závisí od niekoľkých aspektov – vek, pohlavie,